Kontakta oss

Ystad

Sydrev Revision & Redovisning AB
Militärvägen 2, 271 39 Ystad
Hitta till oss

Kontaktuppgifter
Telefon: 0411-194 90
E-post: info@sydrev.se

Öppettider
1 januari till 30 juni
Måndag-fredag 08.00–17.00

1 juli till 31 december
Måndag-torsdag 08.00–16.30
Fredag 08.00–14.30

Simrishamn

Sydrev Redovisning AB
Garvaregatan 3, 272 31 Simrishamn
Hitta till oss

Kontaktuppgifter
Telefon: 0414-144 90
E-post: info@sydrev.se

Öppettider
1 januari till 30 juni
Måndag-fredag 09.00–16.00
Lunchstängt 12.00–13.00

1 juli till 31 december
Måndag-torsdag 09.00–16.00
Fredag 09.00–13.00

Tomelilla

Ekonomerna Österlen AB
Bangatan 11, 273 34 Tomelilla
Hitta till oss

Kontaktuppgifter
Telefon: 0417-77 33 77
E-post: info@cacab.se

Öppettider
1 januari till 31 december
Måndag-fredag 08.00–16.00
Lunchstängt 12.00–13.00

"Sydrev betyder trygghet för oss. Vi uppskattar den kunniga personalen som i alla lägen ger oss bra service, ett trevligt bemötande och att de finns i vår närhet."

– Helene Hessel Dahlkvist, delägare Sjölin & Lantz Körskola

Vi jobbar i Ystad

Magnus Persson

Ägare, auktoriserad revisor och
auktoriserad redovisningskonsult

Telefon: 0411-194 92
magnus.persson@sydrev.se

Jessica Friman

Redovisningskonsult
Telefon: 0411-194 70
jessica.friman@sydrev.se

Cecilia Göransson

Redovisningskonsult
Telefon: 0411-194 86
cecilia.goransson@sydrev.se

Jeanette Lundgren

Redovisningskonsult
Telefon: 0411-194 84
jeanette.lundgren@sydrev.se

Sandra Nilsson

Kontorsansvarig och
auktoriserad redovisningskonsult

Telefon: 0411-194 40
sandra.nilsson@sydrev.se

Ida Hansson

Föräldraledig
Kontorsansvarig och
auktoriserad r
edovisningskonsult
Telefon: 0411-194 75
ida.hansson@sydrev.se

Johanna Persson

Auktoriserad redovisningskonsult
Telefon: 0411-194 14
johanna.persson@sydrev.se

Elin Montán

Auktoriserad redovisningskonsult
Telefon: 0411-33 11 22
elin.montan@sydrev.se

Andreas Juhlin

Redovisningskonsult
Telefon: 0411-194 71
andreas.juhlin@sydrev.se

Simon Persson

Redovisningskonsult
Telefon: 0411-194 75
simon.persson@sydrev.se

Eleonor Salomonsson

Redovisningskonsult
Telefon: 0411-33 11 23
eleonor.salomonsson@sydrev.se

Carina Nilsson

Auktoriserad redovisningskonsult
Telefon: 0411-33 11 21
carina.nilsson@sydrev.se

Vi jobbar i Simrishamn

Mattias Thulin

Kontorsansvarig och
redovisningskonsult

Telefon: 0414-44 80 46
mattias.thulin@sydrev.se

Emmie Nilsson

Redovisningskonsult
Telefon: 0414-44 80 44
emmie.nilsson@sydrev.se

Annica Skog

Redovisningskonsult
Telefon: 0414-44 80 41
annica.skog@sydrev.se

Elin Östensson

Föräldraledig
R
edovisningsassistent
Telefon: 0414-44 80 42
elin.ostensson@sydrev.se

Caroline Nilsson

Redovisningsassistent
Telefon: 0414-44 80 42
caroline.nilsson@sydrev.se

Vi jobbar i Tomelilla

Sophie Olsson

Kontorsansvarig och
redovisningskonsult

Telefon: 0417-77 33 77
sophie@cacab.se

Carina Holmqvist

Redovisningskonsult
Telefon: 0417-77 33 77
carina@cacab.se

Ellinor Nilsson

Föräldraledig
R
edovisningsassistent
Telefon: 0417-77 33 77
ellinor@cacab.se

Alexandra Johansson

Redovisningsassistent
Telefon: 0417-77 33 77
alexandra@cacab.se