Kontakta oss

Ystad

Sydrev Revision & Redovisning AB
Militärvägen 2, 271 39 Ystad
Hitta till oss

Kontaktuppgifter
Telefon: 0411-194 90
E-post: info@sydrev.se

Öppettider
Måndag-torsdag 08.00–16.30
Fredag 08.00–14.30
Lunchstängt 12.00-13.00

Vi jobbar i Ystad

Simrishamn

Sydrev Redovisning AB
Garvaregatan 3, 272 31 Simrishamn
Hitta till oss

Kontaktuppgifter
Telefon: 0414-144 90
E-post: info@sydrev.se

Öppettider
Måndag-torsdag 08.00–16.30
Fredag 08.00-14.30
Lunchstängt 12.00–13.00

Vi jobbar i Simrishamn

Tomelilla

Sydrev Ekonomerna Österlen AB
Centralgatan 5, 273 30 Tomelilla
Hitta till oss

Kontaktuppgifter
Telefon: 0417-77 33 77
E-post: info@sydrev.se

Öppettider
Måndag-torsdag 08.00–16.30
Fredag 08.00-14.30
Lunchstängt 12.00–13.00

Vi jobbar i Tomelilla

"Sydrev betyder trygghet för oss. Vi uppskattar den kunniga personalen som i alla lägen ger oss bra service, ett trevligt bemötande och att de finns i vår närhet."

– Helene Hessel Dahlkvist, delägare Sjölin & Lantz Körskola

Vi jobbar i Ystad

Magnus Persson

Ägare, auktoriserad revisor och
auktoriserad redovisningskonsult

Telefon: 0411-194 92
magnus.persson@sydrev.se

Sandra Nilsson

VD och auktoriserad
redovisningskonsult

Telefon: 0411-194 40
sandra.nilsson@sydrev.se

Ida Hansson

Föräldraledig
Kontorsansvarig och
auktoriserad r
edovisningskonsult
Telefon: 0411-194 75
ida.hansson@sydrev.se

Jessica Friman

Auktoriserad redovisningskonsult
Telefon: 0411-194 70
jessica.friman@sydrev.se

Carina Nilsson

Auktoriserad redovisningskonsult
Telefon: 0411-31 11 21
carina.nilsson@sydrev.se

Elin Montán

Auktoriserad redovisningskonsult
Telefon: 0411-31 11 22
elin.montan@sydrev.se

Johanna Persson

Auktoriserad redovisningskonsult
Telefon: 0411-194 14
johanna.persson@sydrev.se

Andreas Juhlin

Auktoriserad redovisningskonsult
Telefon: 0411-194 71
andreas.juhlin@sydrev.se

Simon Persson

Auktoriserad redovisningskonsult
Telefon: 0411-194 74
simon.persson@sydrev.se

Mattias Thulin

Redovisningsspecialist och
redovisningskonsult

Telefon: 0411-31 11 24
mattias.thulin@sydrev.se

Cecilia Göransson

Administratör och
redovisningskonsult

Telefon: 0411-194 86
cecilia.goransson@sydrev.se

Jenny Sjerén

Redovisningsassistent
Telefon: 0411-31 11 23
jenny.sjeren@sydrev.se

Therese Hansen

Redovisningsassistent
Telefon: 0411-194 10
therese.hansen@sydrev.se

Julia Nilsson

Redovisningsassistent
Telefon: 0411-311 125
julia.nilsson@sydrev.se

Josefine Blohmé

Redovisningsassistent
Telefon: 0411-194 84
josefine.blohme@sydrev.se

Vi jobbar i Simrishamn

Emmie Nilsson

Kontorsansvarig och
auktoriserad redovisningskonsult

Telefon: 0414-44 80 44
emmie.nilsson@sydrev.se

Lina Persson

Auktoriserad redovisningskonsult
Telefon: 0414-44 80 43
lina.persson@sydrev.se

Ann Larsson

Auktoriserad redovisningskonsult
Telefon: 0414-44 80 47
ann.larsson@sydrev.se

Gunilla Pettersson

Redovisningskonsult
Telefon: 0414-44 80 41
gunilla.pettersson@sydrev.se

Emelie Jeppsson Göransson

Redovisningsassistent
Telefon: 0414-44 80 45
emelie.jeppsson@sydrev.se

Rosita Trozell

Senior redovisningsassistent
Telefon: 0414-44 80 46
rosita.trozell@sydrev.se

Vi jobbar i Tomelilla

Sophie Olsson

Kontorsansvarig och
Auktoriserad redovisningskonsult

Telefon: 0417-77 33 90
sophie.olsson@sydrev.se

Bodil Larsson

Auktoriserad redovisningskonsult
Telefon: 0417-77 33 95
bodil.larsson@sydrev.se

Jeanette Lundgren

Redovisningskonsult
Telefon: 0417-77 33 93
jeanette.lundgren@sydrev.se

Ellinor Nilsson

Redovisningsassistent
Telefon: 0417-77 33 91
ellinor.nilsson@sydrev.se

Alexandra Johansson

Redovisningsassistent
Telefon: 0417-77 33 94
alexandra.johansson@sydrev.se

Annie Djerf

Redovisningsassistent
Telefon: 0417-77 33 92
annie.djerf@sydrev.se

Jessica Marceau

Redovisningsassistent
Telefon: 0417-77 33 96
jessica.marceau@sydrev.se